Kadra Universum

Poznaj naszych instruktorów i obsługę

Instruktorzy Fitness – Kadra

W Fitness Club Universum wierzymy, że ciężka praca w przyjaznej i komfortowej atmosferze, jest kluczem osiągniecia pożądanych wyników. Zdajemy sobie też sprawę z różnorodności celów i motywacji ludzi, którzy odwiedzają naszą siłownię, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Pomagamy m.in. w szeroko pojętym modelowaniu sylwetki, poprawie siły i kondycji oraz poprawieniu koordynacji i zakresu ruchów. Proponujemy zarówno zajęcia w grupie, jak np. ćwiczenia aerobiku oraz poprawiające wydolność serca i układu krążenia treningi cyclingu, jak również treningi indywidualne. Dużym zainteresowaniem u nas w klubie cieszą się też zajęcia skalpel, charakteryzujące się bardzo wysoką intensywnością.

Wszystkie ćwiczenia organizowane przez naszą siłownię, prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych oraz pozytywnie nastawionych instruktorów fitness. Posiadamy również grupę fachowych trenerów osobistych, mogących indywidualnie poprowadzić Państwa, przez wszystkie etapy treningu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze składem naszej kadry:

 


Piotr Bąkowski

Instruktorka i trener personalny.

O mnie:
Były zawodnik, pasjonat zajęć na rowerze, uczestnik wielu maratonów i wyścigów kolarskich. Ze sportem związany od „zawsze”.
Trener Personalny,
Instruktor Siłowni,
Instruktor PFI Cycling,
Instruktor OM Power Gym oraz TRX.

Motto: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”

Aleksandra Ziółkowska

Instruktorka i trener personalny.

Od 2003 roku jest instruktorem fitnessu i indoor cyclingu. Kilka lat później zdobyła również uprawnienia instruktora power gymu oraz instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia siłowe. Do jej ulubionych form zajęć należą cycling, aeroboxing, sztangi oraz trening funkcjonalny.
W wolnym czasie jeździ konno, tańczy salse i bierze udział w amatorskich maratonach rowerowych. Zimą natomiast spędza najchętniej czas na jeździe na snowboardzie.

Maja Barczak

Absolwentka Turystyki i Rekreacji na US. Związana ze sportem od zawsze. Od najmłodszych lat trenowała gimnastykę artystyczną, w której odnosiła spore sukcesy. Długo uprawiała lekkoatletykę i do dziś biega rekreacyjnie, najczęściej ze swoim owczarkiem niemieckim. Największą jej pasją stał się jednak fitness, w którym cały czas się doskonali. Jej serce skradły zajęcia typu body&mind, podczas których można się wyciszyć, skoncentrować na swoim ciele i świadomym wykonywaniu ćwiczeń. Poza tym lubi się też porządnie zmęczyć i wycisnąć na zajęciach siódme poty 🙂

Łukasz Raróg

Trener Personalny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami z nadwaga jak i wyrzeźbieniu i umięśnieniu  sylwetki. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, aktywny sportowiec oraz wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski w Sportach sylwetkowych oraz sztuk walk. Twórca 10 tyg. programu odchudzającego „ Make Me Fit”.  Sport i praca to największa pasja w moim życiu dlatego robię wszystko by zarazić osoby do uprawiania i ‘zakochania‘ się w sporcie i wysiłku fizycznym   oraz żeby mieć jak najlepsze efekty wraz ze swoimi podopiecznymi.

Głównespecjalizacje:
– Treningbodybulding
– Trening HIT
– Crossfit
– Core trening

Dalia Majchofer

Instruktor Fitness.

Pasjonatka wszelkich form wzmacniania, także w zakresie mody&mind. Certyfikowana instruktor stepu,pump&tone, total body conditioning, pilates, zdrowy kręgosłup. Sport i praca z ludźmi jest moją pasją od zawsze. Nieustanne kształcenie się w tym kierunku jest dla mnie czystą przyjemnością.

Paulina Szczęsna

Instruktor personalny.

Wprawdzie moja przygoda ze sportem nie zaczęła się standardowo jak na każdego trenera przystało i nie mogę powiedzieć, że: „zawsze lubiłam w-f, odkąd tylko się urodziłam” – niestety, zajęć w-f szczerze nie cierpiałam, a z pozostałych przedmiotów interesowało mnie wszystko oprócz…biologii i chemii!

Studia, które wybrałam, oczywiście ze sportem nie mają nic wspólnego – jestem inżynierem architektem. Jednak gdyby nie przewrotny los, który złośliwie udowadnia „nigdy nie mów nigdy” – teraz byłabym smutnym człowieczkiem zgarbionym za biurkiem, wypalającym sobie oczy przed monitorem i poddającym się upływowi czasu…

To treningi dają mi prawdziwą satysfakcję z życia! Praca z ludźmi i zarażanie pozytywną energią, którą zapewniają ćwiczenia.

Chcąc zajmować się w życiu tym, co sprawia mi największą przyjemność, dokształciłam się, jestem instruktorem fitness oraz kulturystyki, a w Fitness Club Universum pracuję już od roku.

Przychodząc do mnie porozmawiasz nie tylko o ćwiczeniach, ale dowiesz się:
– co sprawia, że nie możesz schudnąć (nawet mimo wcześniejszych prób diet i treningów)
– jakie badania ewentualnie wykonać (bo sama z autopsji wiem, jak to jest kiedy brak równowagi hormonalnej, PCOS, hiperinsulinemia i insulinooporność niszczą cały organizm…)
– jak prawidłowo się żywić
– jaki rodzaj treningów wykonywać by osiągnąć Twój cel
– jakie suplementy diety przyjmować, by wspomóc Twoje wyniki na siłowni

Dodatkowo w tym miesiącu rozpoczynam cykl szkoleń z dietetyki i suplementacji w http://mauricz.com/szkolenia/ w związku z czym w sierpniu zapraszam już po profesjonalnie i indywidualnie rozpisywanie diet.

Zapraszam! 🙂

 

Patryk Opieka

Trener personalny.

Certyfikowany trener personalny, który zawód trenera traktuje jako wielką pasję.

Uczestnik wielu szkoleń i kursów dotyczących treningu, diety oraz rozwoju osobistego.

Od najmłodszych lat związany ze sportem, w poszukiwaniu swojej dyscypliny przemierzył drogą po przez taniec, lekkoatletykę, zapasy jednak ostatecznie postawił na trening siłowy.

”Uprawiając sport poświęcasz czas i energie w zamian otrzymujesz lekcję pokory, satysfakcje z dotarcia do celu oraz pewność siebie która utwierdza że jesteś wyjątkowy”

Daniel Wróbel

Instruktor fitnessu i spinningu.

Z wykształcenia polonista i dziennikarz, zawodowo związany z branżą reklamową, z zamiłowania instruktor fitnessu i spinningu.

Zaczynał tak jak Ty, jako klient. Z czasem pasja codziennego treningu na rowerach stacjonarnych stała się dla Daniela sposobem na życie i pasjonującą pracą.

Stuprocentowo zaangażowny w trening, potrafi zarazić swoją pozytywną energią. Próżnowanie na zajęciach? – na pewno nie u Daniela! 🙂