Kadra Universum

Poznaj naszych instruktorów i obsługę

Trenerzy personalni – Kadra

W Fitness Club Universum wierzymy, że ciężka praca w przyjaznej i komfortowej atmosferze, jest kluczem osiągniecia pożądanych wyników. Zdajemy sobie też sprawę z różnorodności celów i motywacji ludzi, którzy odwiedzają naszą siłownię, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Pomagamy m.in. w szeroko pojętym modelowaniu sylwetki, poprawie siły i kondycji oraz poprawieniu koordynacji i zakresu ruchów. Proponujemy zarówno zajęcia w grupie, jak np. ćwiczenia aerobiku oraz poprawiające wydolność serca i układu krążenia treningi cyclingu, jak również treningi indywidualne. Dużym zainteresowaniem u nas w klubie cieszą się też zajęcia skalpel, charakteryzujące się bardzo wysoką intensywnością.

Wszystkie ćwiczenia organizowane przez naszą siłownię, prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych oraz pozytywnie nastawionych instruktorów fitness. Posiadamy również grupę fachowych trenerów personalnych, mogących indywidualnie poprowadzić Państwa, przez wszystkie etapy treningu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze składem naszej kadry:

 


Piotr Bąkowski

Instruktorka i trener personalny.

O mnie:
Były zawodnik, pasjonat zajęć na rowerze, uczestnik wielu maratonów i wyścigów kolarskich. Ze sportem związany od „zawsze”.
Trener Personalny,
Instruktor Siłowni,
Instruktor PFI Cycling,
Instruktor OM Power Gym oraz TRX.

Motto: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”

Aleksandra Ziółkowska

Instruktorka i trener personalny.

Od 2003 roku jest instruktorem fitnessu i indoor cyclingu. Kilka lat później zdobyła również uprawnienia instruktora power gymu oraz instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia siłowe. Do jej ulubionych form zajęć należą cycling, aeroboxing, sztangi oraz trening funkcjonalny.
W wolnym czasie jeździ konno, tańczy salse i bierze udział w amatorskich maratonach rowerowych. Zimą natomiast spędza najchętniej czas na jeździe na snowboardzie.

Maja Barczak

Absolwentka Turystyki i Rekreacji na US. Związana ze sportem od zawsze. Od najmłodszych lat trenowała gimnastykę artystyczną, w której odnosiła spore sukcesy. Długo uprawiała lekkoatletykę i do dziś biega rekreacyjnie, najczęściej ze swoim owczarkiem niemieckim. Największą jej pasją stał się jednak fitness, w którym cały czas się doskonali. Jej serce skradły zajęcia typu body&mind, podczas których można się wyciszyć, skoncentrować na swoim ciele i świadomym wykonywaniu ćwiczeń. Poza tym lubi się też porządnie zmęczyć i wycisnąć na zajęciach siódme poty 🙂

Łukasz Raróg

Trener Personalny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami z nadwaga jak i wyrzeźbieniu i umięśnieniu  sylwetki. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, aktywny sportowiec oraz wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski w Sportach sylwetkowych oraz sztuk walk. Twórca 10 tyg. programu odchudzającego „ Make Me Fit”.  Sport i praca to największa pasja w moim życiu dlatego robię wszystko by zarazić osoby do uprawiania i ‘zakochania‘ się w sporcie i wysiłku fizycznym   oraz żeby mieć jak najlepsze efekty wraz ze swoimi podopiecznymi.

Głównespecjalizacje:
– Treningbodybulding
– Trening HIT
– Crossfit
– Core trening

Dalia Majchofer

Instruktor Fitness.

Pasjonatka wszelkich form wzmacniania, także w zakresie mody&mind. Certyfikowana instruktor stepu,pump&tone, total body conditioning, pilates, zdrowy kręgosłup. Sport i praca z ludźmi jest moją pasją od zawsze. Nieustanne kształcenie się w tym kierunku jest dla mnie czystą przyjemnością.

Daniel Wróbel

Instruktor fitnessu i spinningu.

Z wykształcenia polonista i dziennikarz, zawodowo związany z branżą reklamową, z zamiłowania instruktor fitnessu i spinningu.

Zaczynał tak jak Ty, jako klient. Z czasem pasja codziennego treningu na rowerach stacjonarnych stała się dla Daniela sposobem na życie i pasjonującą pracą.

Stuprocentowo zaangażowny w trening, potrafi zarazić swoją pozytywną energią. Próżnowanie na zajęciach? – na pewno nie u Daniela! 🙂

Dorota Rużewicz

Instruktorka zajęć fitness

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła kierunek „ Zdrowie Publiczne”. Już na studiach rozpoczęła prace jako instruktor zajęć fitness i do dnia dzisiejszego rozwija swoją pasję. Głównie prowadzi zajęcia wytrzymałościowe i wzmacniające. Uwielbia kontakt z ludźmi i prace w zespole. Zawsze motywuje do działania i do ostatniej minuty zajęć nie odpuści nikomu. Jej zajęcia są nie tylko odpowiednim treningiem, ale i świetną zabawą.